ruch

Reklamy

~ - autor: miki w dniu Październik 27, 2007.

Komentarze 4 to “ruch”

 1. Patrz, nie wzbudziliśmy zainteresowania zbytniego, bo nikt nie komentuje naszych zdjęć… Ino prawie my sami:)
  1. Dobre. Sprawia wrażenie jakby dziewczyna uciekała od stacji benzynowej. Nie wiem, może gonią ją zombie, albo zaraz wybuchnie. Daje do myślenia. Dobrze:)
  2. Wiem już co mi nie gra. Spodziewałbym się że tak jak w 1, temat będzie wyglądał na statyczny, a otoczenie będzie się poruszać. A tu całkiem na opak. A ten gość po prawej co tam robi? Czeka aż go coś rozjedzie? Co ma do niego rowerzysta?

 2. Trzeba zrobić coś ekstremalnei kontrowersyjnego to ludzie przyjdą 🙂 widocznie jesteśmy nijacy … nie wybyijamy się ponad tłumu … jesteśmy za mało „oczywiści” …

  tyle na początek 😀

  Co do 1) – to dziękuję za pochwałę …
  Co do 2) – to jako świadomy artysta powiem :
  ruch jest względny -> powinieneś wiedzieć z fizyki :p -> na pierwszym zdjęciu jest obserwowany z perspektywy układu poruszającego sie wzgledem układu dziewczyny i tła – zauważ zarówno dziewczyna jak i tło jest poruszone. Natomiast 2 zdjęcie robione jest z perspektywy tła – tyłów – postrzegania ruchu. Jako człowiek po części pedantyczny poszukuję różnych sposobów na ukazywanie ruchu z różnych perspektyw …
  Co do osoby przy pasach to jest on obiektem dynamicznym w porównaniu do statycznego tła, więc musi być w ruchu …
  Jego obecność spowodowana jest przypadkowością ujęcia, tym nie mniej nie niezamierzonym, ale z pełną świadomością uchwyconym. Co do celowości istnienia takiej postaci na zdjęciu to jednynie mogę powiedzieć, że ma służyć jako ukazanie niższości pieszego nad rowerzystą – zauważ że pomimo jego „ruchu” jest to ruch statyczny, zatrzymany przed pasami, natoamist rowerzysta jest przykładem ruchu dynamicznego,bez oporowego, płynnego, i bez problemowego.

  Mam nadzieję ża wyjaśniło to wszelkie Twoje wątpliwości. I przepraszam jeśli zdjęcie wydaje się zbyt zawiłe w zrozumieniu przesłania.

  Trzeba zatem zrobić coś przejrzystego i mocno kontrowesyjnego ..
  pozdrawiam

 3. Tak! Potrzebujemy aktów! Chodź umówimy się w saunie, weźmiemy analogi, żeby nam się matryce nie zepsuły;) i porobimy sobie zdjęcia perwersyjne prawie;P

 4. Tak wpadlem, zeby zobaczyc co nieco. Ale ciekawe macie komentarze/raczej dialogi. No i widze, ze artysta jest w stanei zrobic wszystko dla sztuki:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: